Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o. (nr certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta osoby na stanowisko:

KSIĘGOWA
Miejsce pracy: Gliwice

Główny zakres obowiązków:

- samodzielne wykonywanie bieżących zadań księgowych,
- obsługa systemu księgowego i wewnętrznych programów klienta,
- dokonywanie transakcji wewnątrzwspólnotowych (WNT, WDT),
- rozliczanie transakcji dotyczących eksportu poza UE oraz importu z poza UE,
- księgowanie wyciągów bankowych krajowych i zagranicznych,
- sporządzanie deklaracji vatowskich
- analizowanie dokumentów i danych w systemach księgowych,
- wprowadzanie i księgowanie dokumentów,

Oferujemy:

- zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
- miłą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
- stabilne warunki zatrudnienia

Wymagania

- znajomość prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości,
- min.dwuletnie doświadczenie w pracy w pełnej księgowości,
- wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- dobra znajomość (obsługa) programu Excel,
- umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych,
- sumienność, dokładność, rzetelność

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa