Opis stanowiska pracy

- KSIĘGOWANIE I ROZLICZANIE RAPORTÓW KASOWYCH
- EWIDENCJA FAKTUR KOSZTOWYCH W REJ. VAT I KSIĘDZE GŁÓWNEJ
- ROZLICZANIE I MONITORING NALEŻNOŚCI ORAZ SPORZĄDZANIE PROGNOZ WPŁYWÓW
- EWIDENCJA TRANSAKCJI WNT, WDT

Wymagania

• Znajomość zasad rachunkowości, podatków,
• Znajomość rozliczeń kont rozrachunkowych,
• Znajomość pakietu CDN XL, MS Office (Excel), -konieczne
• Wykształcenie wyższe kierunkowe.
• Umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu,
• Dokładność, skrupulatność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Prezentacja firmy

Aktualnie firma U Jędrusia to jeden z największych i najbardziej znanych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa