Opis stanowiska pracy

• sporządzanie comiesięcznych deklaracji podatkowych PIT-4, CIT-2, VAT-7
• sporządzanie comiesięcznych deklaracji dla PFRON - DEK-II, INF
• prowadzenie ewidencji i rozliczeń ZFRON
• wyliczanie i sporządzanie deklaracji rocznych podatku od nieruchomości i
comiesięczne księgowanie tego podatku
• księgowanie bieżące dokumentów 1-3 firm
• sporządzanie comiesięcznych rachunków zysków i strat – umiejętność mile
widziana
• sprawozdawczość dla Urzędu Statystycznego
• sporządzanie innych zestawień i analiz na potrzeby Zarządu.
• Pomoc i zaangażowanie w sporządzaniu wszystkich niezbędnych sprawozdań i
innych bieżących prac księgowych,
• Bieżące uzgadnianie stanów kont

Wymagania

• Wykształcenie wyższe (min. licencjat) tj. Zarządzanie i Finanse, Ekonomia,
• Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
• Praktyczna znajomość przepisów podatkowych, ustawy o podatku od osób
prawnych, ustawa VAT
• Mile widziana znajomość programu TETA
• Doskonała organizacja pracy własnej
• Samodzielność, skrupulatność

Prezentacja firmy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - powstała jako dobro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Inne