Opis stanowiska pracy

Pomoc w prowadzeniu pełnej księgowości
Księgowanie faktur zakupu i sprzedaży zgodnie z obowiązującymi przepisami
Prowadzenie rozrachunków z kontrahentami
Księgowanie operacji bankowych
Sporządzanie deklaracji podatkowych

Wymagania

Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości
Praktyczna i bieżąca znajomość prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości
Dobra organizacja pracy własnej i zarządzanie czasem
Samodzielność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Konieczna znajomość programu STREAMSOFT PRESTIŻ

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe Honey Tax świadczy kompleksową profesjonalną i r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa