Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do pracy w biurze rachunkowym do prowadzenia księgowości dla naszych klientów.

Wymagania

- absolwenci studiów I-go stopnia i studenci studiów II stopnia (preferowane kierunki finanse i rachunkowość);

- 2-letnie doświadczenie w księgowości;

- znajomość rachunkowości i prawa podatkowego;

- mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie korespondencji;

- dyspozycyjność;

- zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;

- samodzielność w wykonywaniu zadań i rozwiązywaniu problemów;

- znajomość pakietu MS Office (Excel, Word).

Oferujemy:

- możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji w zakresie księgowości i sporządzania sprawozdań finansowych;

- miłą atmosferę pracy;

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w przypadku studentów możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie.

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską prywatną firmą świadczącą usługi w zakresie rachunkowoś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa