Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
- prowadzenie pełnej księgowości spółek o różnym profilu działalności,
- prawidłowe i terminowe zamykanie okresów rozliczeniowych,
- kontakt z klientem w języku angielskim,

Oferujemy:
Innowacyjne narzędzia pracy,
Pracę w zgranym młodym zespole, który z łatwością rozwiązuje najtrudniejsze zadania,
Wynagrodzenie, które jest uzależnione od Twoich potwierdzonych kwalifikacji i zaangażowania.
Stabilność zatrudnienia.
Umowę o pracę.

Wymagania

Zapraszamy osoby, które:
* mają doświadczenie w zawodzie księgowego i potrafią samodzielnie rozwiązywać problemy,
* mogą pochwalić się znajomością przepisów podatkowych,
* biegle posługują się językiem angielskim (mile widziany rosyjski)
Doświadczenie pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

GroupEuroService FK Sp. z o.o. s.k. to firma z doświadczeniem ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa