HRO Personnel

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru  zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na  wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowa/-y

Miejsce pracy: Wrocław
Numer referencyjny: B/KS/2017

Zakres obowiązków:
• Ewidencja księgowa dokumentów, m.in.: faktur zakupu środków trwałych, kompensat należności i zobowiązań, faktur zagranicznych zakupu (WNT, import usług, innych);
• Uzgadnianie sald z dostawcami zagranicznymi i krajowymi;
• Zarządzanie stanami magazynowymi i weryfikacja dokumentów magazynowych;
• Organizacja oraz uczestnictwo w inwentaryzacjach rocznych;
• Sporządzanie sprawozdań finansowych, miesięcznych kalkulacji na potrzeby podatku dochodowego, deklaracji podatkowych CIT, PIT, VAT, VAT-UE;
• Przygotowywanie raportów;
• Kontakt z kontrahentami zagranicznymi;

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (kierunki ekonomiczne/rachunkowość i finanse);
• Minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości;
• Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej;
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
• Zaawansowana znajomości pakietu MS Office, znajomość programu Navision - mile widziana;
• Chęć rozwoju zawodowego oraz ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na okres roku z możliwością przedłużenia;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Pracę w przyjaznej atmosferze w uznanej na rynku firmie.

Prosimy o umieszczenie w temacie wiadomości numeru referencyjnego oferty: B/KS/2017

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Księgowa/-y

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.