Michael Page Michael Page

Księgowa/y

Osoba na tym stanowisku będzie miała okazję pracować z ciekawym i przekrojowym zakresem zadań.
Bezpośrednią przełożoną jest Główna Księgowa (chętna do nauki i przekazywania wiedzy osobom, które są otwarte na rozwój umiejętności).
Jest to idealna okazja na wykorzystanie w praktyce wiedzy z zakresu rachunkowości oraz zdobycie/poszerzenie doświadczenia w bardzo stabilnej organizacji i branży.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży nieruchomości z siedzibą na warszawskich Włochach.

Opis stanowiska

  • Wsparcie w prowadzeniu spółek projektowych w ramach pełnej księgowości
  • Księgowanie zdarzeń gospodarczych (f. sprzedaży, f. zakupu, wyciągi bankowe, ŚT i WNiP, RMK itp.)
  • Uzgadnianie, kontrola oraz analiza kont księgowych
  • Przygotowywanie danych potrzebnych do rozliczeń podatkowych
  • Rozliczanie wydatków służbowych
  • Wsparcie w przygotowywaniu sprawozdawczości do GUS i NBP
  • Wsparcie w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Udział w przygotowywaniu raportów do Grupy

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki
  • Minimum 1,5 roku doświadczenia w pracy w dziale księgowym/biurze rachunkowym
  • Znajomość Microsoft Navision (mile widziana)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Pokora, chęć do nauki, samodzielność

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Premia roczna
  • Budżet elastyczny
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (po okresie wdrożenia)
  • Preferencyjne warunki zakupu mieszkania :)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page