Opis stanowiska pracy

MC-Bauchemie jest jednym z wiodących producentów chemii budowlanej w Europie, oferującym innowacyjne produkty i inteligentne rozwiązania systemowe dla branży budowlanej.

Zatrudniając ponad 1800 pracowników w przeszło 40 krajach świata, MC-Bauchemie należy w swoich obszarach działalności do liderów w branży. Produkcję i dystrybucję w Polsce prowadzi z sukcesem od 1994 roku.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KSIĘGOWA/Y

Miejsce pracy: Środa Wlkp.

Zakres obowiązków:

  • księgowanie dokumentów zakupu
  • księgowanie innych dokumentów księgowych
  • sporządzanie sprawozdań statystycznych
  • uzgadnianie sald kont księgowych,

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego (preferowane ekonomiczne o profilu finanse i rachunkowość)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • bardzo dobrej komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności radzenia sobie z wieloma wyzwaniami jednocześnie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • dyspozycyjności

Oferujemy:

  • odpowiedzialne stanowisko w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • pakiet socjalny
  • praca w młodym, ambitnym zespole
  • szanse rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego

Dziękując za Państwa zainteresowanie, informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w MC-Bauchemie Sp. z o. o. w Środzie Wlkp. zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922)”

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest MC Bauchemie Sp. z o. o. z siedzibą w Środzie Wlkp., ul. Prądzyńskiego 20. Dane osobowe zbierane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Informujemy, że kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.".

Prezentacja firmy

MC Bauchemie jest producentem i dystrybutorem na terenie całej E... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa