OTTO Work Force OTTO Work Force

Ksiegowa/y

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Olesno

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

KSIĘGOWY/A

Miejsce pracy: Olesno (województwo opolskie)

GŁÓWNE OBOWIĄZKI NA STANOWISKU:

• Księgowanie zmian w księgach rachunkowych,

• Kontrola przychodów,

• Naliczanie amortyzacji,

• Rozliczanie i dokumentacja VAT

• Rozliczenia i odliczenia podatku CIT,

• Rozliczanie podróży służbowych

• Raportowanie zgodnie z procedurami.

WYMAGANIA

• Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny!),

OFERUJEMY:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta,

• Pracę w dużej, stabilnej, międzynarodowej organizacji,

• Pracę od poniedziałku do piątku w przyjaznej atmosferze,

• Możliwość zdobywania nowych kompetencji i rozwoju zawodowego,

• Dodatkowe benefity typu karta Multisport i dofinansowanie opieki medycznej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.