IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Księgowa/-y

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Zadania / obowiązki:

  • Weryfikacja dokumentów księgowych i kontrola prawidłowego obiegu dokumentów,
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,
  • Bieżąca analiza kont, uzgadnianie sald, itp.,
  • Przygotowywanie deklaracji VAT, CIT i PIT,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • Współpraca z US, ZUS, GUS i NBP oraz innymi instytucjami zewnętrznymi,
  • Sporządzanie analiz i raportów wg bieżących potrzeb.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe – kierunek rachunkowość/ podatki/ finanse/ ekonomia,
  • Min. 1 rok doświadczenia na samodzielnym stanowisku księgowego (pełna księgowość),
  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego,
  • Umiejętność zarządzania zespołem (mile widziane),
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel.

Firma oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów,
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Dodatkowe benefity,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

IDES od 20 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Przemysł gumowy i tworzyw sztucznych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Księgowa/-y

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.