Work Service Express

Księgowa/y

Miejsce pracy: Katowice

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań z zakresu zasobów ludzkich – od usług pracy tymczasowej i rekrutacji pracowników stałych, przez doradztwo, outplacement, aż po outsourcing usług na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

Od 1999 roku zdobyliśmy zaufanie 2 200 Klientów, którzy stale wybierają Work Service S.A. na swojego Partnera HR bazującego na solidnych fundamentach i profesjonalizmie.

Work Service jest pierwszą spółką z sektora usług personalnych notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Obecnie dla jednej ze Spółek w Grupie Kapitałowej Work Service poszukujemy osób na stanowisko Księgowa/y.

Obowiązki:

Przygotowywanie dokumentów do rozliczeń podatkowych,
Weryfikacja i księgowanie dokumentów zakupowych,
Uzgadnianie kont oraz sporządzanie raportów i zestawień,
Rozliczanie delegacji pracowników,
Wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży,
Rozliczanie factoringu,
Weryfikacja i uzgadnianie VAT naliczonego i należnego do deklaracji VAT,
Przygotowywanie i księgowanie kompensat,
Księgowanie i weryfikacja leasingów, RMK i rezerw,
Księgowanie wyciągów bankowych,
Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu elektronicznego.

Oferujemy:

Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w dużej Grupie Kapitałowej,
Umowa o pracę na pełny etat,
Ciekawa praca w innowacyjnym, rozwijającym się przedsiębiorstwie,
Możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności,
Stałe godziny pracy.

Wymagania:

Wykształcenie finansowe, ekonomiczne,
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w Dziale Księgowości minimum 3 lata,
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
Skrupulatność, sumienność, umiejętność analitycznego myślenia,
Wysoki poziom motywacji i zaangażowania,
Znajomość programów klasy ERP,
Zainteresowania zagadnieniami księgowymi i chęć rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.