LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Księgowa/y

Miejsce pracy: Czeladź
Nr ref.: 0024002
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

• Prowadzenie rachunkowości firmy zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi;
• Sporządzanie sprawozdań finansowych;
• Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby instytucji zewnętrznych (ZUS, GUS, US)
• Prowadzenie dokumentacji podatkowej VAT, CIT i PIT, sporządzanie deklaracji i prawidłowe rozliczenia podatków;
• Wsparcie merytoryczne oraz organizacyjne, a także nadzór nad prawidłowym zapisem i obiegiem dokumentów księgowych;
• Współpraca z zewnętrzną firmą księgową oraz urzędami skarbowymi i audytorami;
• Nadzór nad działaniami kadrowo-płacowymi pod kątem księgowym,
• Monitorowanie oraz dostosowywanie działań do zmian w przepisach prawa podatkowego i prawa pracy.

Oczekiwania:

• Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku księgowym (min 3 lata)
• Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość)
• Znajomość aktualnych przepisów rachunkowych i podatkowych;
• Znajomość programu Symfonia, SAP, MS Office (Excel), Płatnik;
• Odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja prac;
• Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferta:

• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży transportowej;
• Umowa o pracę;
• Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie grupowe, świadczenia z ZFŚS)
• Szkolenia finansowane przez firmę;
• Praca w przyjaznej atmosferze, zgranym doświadczonym zespole.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.