Opis stanowiska pracy

Zadania:

– nadzór i realizacja rozrachunków wewnętrznych i zewnętrznych firmy wraz z analizą i uzgadnianiem kont rozrachunkowych,
– terminowe i prawidłowe przygotowanie deklaracji podatkowych (CIT, PIT, VAT),
– bieżąca kontrola poprawności zapisów na kontach księgowych,
– kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym, rachunkowym i merytorycznym,
– prowadzenie ewidencji księgowych i podatkowych,
– księgowanie wyciągów bankowych,
– realizacja strategii finansowej firmy,
– współpraca i reprezentowanie firmy przed instytucjami zewnętrznymi US, GUS, ZUS oraz innymi instytucjami kontrolującymi,
– sporządzanie raportów na potrzeby zarządu,
– monitorowanie zmian przepisów z zakresu prawa podatkowego i finansowego
– wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania

– posiadasz doświadczenie w dziale księgowości,
– znasz się na pełnej księgowości (zespoły kont 4 i 5),
– posiadasz wykształcenie min. średnie ekonomiczne lub wyższe o kierunku finanse i rachunkowość,
– znasz ustawę o rachunkowości,
– chcesz pracować w dynamicznie rozwijającym się środowisku,
– odnajdujesz się w pracy, która wymaga samodzielności i terminowości oraz dobrej organizacji pracy i dokładności.

Prezentacja firmy

ENPIRE jest najszybciej rozwijającą się firmą w Europie, zajmując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse