Opis stanowiska pracy

BIURO USŁUG KADROWO-KSIĘGOWYCH PIOMAR S.C. PIOTR TLAŁKA, MARCIN PASZKOWSKI

poszukuje pracowników na stanowisko:

KSIĘGOWA/Y

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
Opis stanowiska:

Zatrudnimy księgową do prowadzenia Podatkowych Ksiąg Przychodów i Rozchodów Klientów biura.
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• samodzielne prowadzenie obsługi księgowej głównie w zakresie PKPiR, ryczałtu klientów biura,
• sporządzanie deklaracji podatkowych m.in. PIT, VAT
• przygotowywanie raportów, analiz oraz sprawozdań statystycznych,
• uzgadnianie sald,
• stały kontakt z klientem.

Oferujemy:
• stabilność zatrudnienia (umowa o pracę),
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
• przyjazną atmosferę w pracy.

Prosimy o zaznaczenie w temacie maila stanowiska na które Państwo aplikują.
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833).

Wymagania

• znajomość przepisów podatkowych,
• znajomość uproszczonej księgowości (księga przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany)
• doświadczenie w pracy w księgowości (minimum 2 lata),
• bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność
• umiejętności analityczne, dokładność i terminowość,
• samodzielność i zaangażowanie,
• znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
• mile widziana znajomość programu RACHMISTRZ, GRATYFIKANT
• dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym oraz znajomość prawa pracy i z zakresu kadr i płac.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką działającą na rynku u... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa