Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
kontrola i weryfikacja dokumentów księgowych,
księgowanie dokumentów,
przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby pracodawcy,
kontrola należności, przygotowywanie danych dla działu kontrolingu,
nadzór nad płatnościami,
współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Wymagania

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:
wykształcenie wyższe kierunkowe,
doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu operacji księgowych,
umiejętność analizy danych finansowych i wnioskowania na tej podstawie,
skrupulatność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość.

Oferujemy:
Stabilne warunki zatrudnienia
Atrakcyjne wynagrodzenie
Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
Możliwość awansu

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

Firma Merkury powstała w 1991 r. i od początku swojej działalności zajmu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse