Księgowa/y - środki trwałe

Michael Page

Łódź, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie ewidencji środków trwałych, a także będzie brała udział w przygotowywaniu sprawozdania finansowego

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana na północy Łodzi.

Opis stanowiska

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • udział w przygotowywaniu sprawozdania finansowego
  • księgowanie faktur zakupu, wyciągów bankowych, rezerw
  • rozliczanie leasingów
  • kontrola, uzgadnianie i rozliczanie kont księgowych,
  • weryfikacja i bieżące księgowanie faktur zakupu krajowych i zagranicznych
  • uzgadnianie rozrachunków
  • sporządzanie wyceny różnic kursowych
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych

Profil kandydata

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku księgowego,
  • znajomość aktualnych przepisów z zakresu UoR, prawa podatkowego.
  • znajomość programu Excel

Oferujemy

  • umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Łódź
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page