Księgowa/y - samodzielne stanowisko w dziale księgowości i kadr

Fischer Automotive One Sp. z o.o.

Mroczków, 26-120 Bliżyn, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Samodzielne stanowisko w dziale księgowości i kadr.

• Kompletowanie i kontrola dokumentów
• Dekretowanie i księgowanie dokumentów
• Kontrola i bieżąca weryfikacja kont
• Obsługa administracyjno-biurowa działu

Wymagania

• Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale finansowo-księgowym
• Praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego
• Mile widziana znajomość zagadnień związanych z obsługą kadrowo-płacową
• Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność i zaangażowanie
• Mile widziana znajomość programów Symfonia FK oraz Symfonia Środki Trwałe
• Mile widziana znajomość programu magazynowego Falcon5
• Wykształcenie wyższe kierunkowe będzie dodatkowym atutem

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym oraz o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych

Prezentacja firmy

Elementy montażowe układów wydechowych czyli uszczelki, pierścien... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa