Księgowa/y - Ożarów Mazowiecki

Jaga Temp Sp. z o.o.

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko:

Księgowa/y

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Obowiązki:

- obsługa Klientów w zakresie księgowości oraz usług kadrowo płacowych;

- samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych;

- samodzielne prowadzenie ksiąg przychodów;

Wymagania:

- znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości – warunek konieczny;

- minimum roczne doświadczenie w pracy w księgowości;

- doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie atutem;

- wykształcenie wyższe najlepiej w kierunku finansów i rachunkowości oraz pokrewne, ewentualnie w trakcie studiów;

- mile widziana znajomość programu Symfonia;

Oferujemy:

- pracę w godzinach 8:00 – 16:00;

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Firmą;

- atrakcyjne wynagrodzenie finansowe;

- pracę w Firmie o stabilnej pozycji na rynku;

- wewnętrzne szkolenie wdrażające do pracy na stanowisku;

- szkolenia poszerzające kompetencje;

- pracę w młodym dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Jaga Temp Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Bankowość