Księgowa/y ds. płac

Klient infoPraca.pl

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakład Pracy Chronionej z Poznania, poszukuje do pracy kandydata na stanowisko Księgowej/go ds. płac

Zadania:

  • przygotowywanie listy płac
  • ewidencja urlopów i zwolnień pracowników
  • obsługa dofinansowań do wynagrodzeń
  • sporządzanie dokumentacji do ZUS, US, PFRON, Urząd Wojewódzki
  • sporządzanie zestawień w MS Excel, dotyczących płac
  • prowadzenie ewidencji księgowej (księgowanie na kontach, uzgadnianie kont rozrachunkowych dotyczących płac i dofinansowań)
  • naliczanie środków do przekazania na ZFRON, prowadzenie ewidencji

Wymagania

  • znajomość tematyki dofinansowań do wynagrodzeń osób niepełnosprawnych (SOD)
  • znajomość tematyki podatkowej związanej z wynagrodzeniami
  • znajomość aktualnych przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • znajomość ewidencji księgowej
  • znajomość obsługi programów Płatnik, SoDiR
  • znajomość pakietu MS Excel
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • sumienność, zaangażowanie
  • dodatkowym atutem będzie aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (pełen etat) i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy

Prezentacja firmy

Sprzedaż hurtowa i usługi b2b.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Finanse