Księgowa/y- Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce

Axell Polska

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

APT Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe, poszukuje dla swojego Klienta osób na stanowisko: Księgowa/y.

Praca tymczasowa.

Zakres obowiązków:

- Obsługa transakcji z zakresu Banków
- Księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych
- Monitorowanie procesu płatności oraz zgodność ponoszonych kosztów bankowych z wynegocjowanymi stawkami
- Dokonywanie wyceny kont bankowych wyrażonych w walutach obcych
- Przeprowadzanie rozliczeń płatności wewnątrzgrupowych

Wymagania

- wykształcenie średnie ekonomiczne (wyższe ekonomiczne – mile widziane)
- znajomość podstaw księgowości (studia kierunkowe będą atutem)
- doświadczenie w obszarze księgowości związanej z kontami bankowymi
- mile widziane doświadczenie w pracy w Shared Service Centre
- mile widziana znajomość systemu SAP
- mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- sumienność
- dokładność

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 800PLN - 2 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa