Księgowa/y AR z jęz. hiszpańskim lub z jęz. włoskim

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

• kontrola i rejestracja płatności przychodzących
• kontrola poziomu należności
• kontakty z klientami dotyczące płatności, przesyłanie monitów

Wymagania:

• 1 rok doświadczenia w dziale AR lub w wewnętrznym dziale księgowości;
• bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego/wloskiego w mowie i piśmie
• dobra znajomość języka angielskiego
• praktyczna znajomość pakietu Ms Office
• znajomość programu SAP będzie atutem
• umiejętność organizacji pracy własnej oraz samodzielność
• rzetelność oraz odpowiedzialność

Oferujemy:

• możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie oferującej rozwiązania dla biur
• przyjazną atmosferę pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
• pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie na życie i inne
• pracę na pełen etat

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: MS/KSIEGOWA/AR/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.