Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

księgowa/wy

Nr ref.: 24953
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kielce

Zakres obowiązków:
  • rozliczanie deklaracji VAT i podatków różnego rodzaju
  • prowadzenie dokumentacji źródłowej
  • współpraca z działami wewnętrznymi
  • przygotowanie raportów i analiz
  • kontakt z bankami

Oczekiwania:
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości firmy produkcyjnej
  • biegła znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel
  • otwartość na podnoszenie kwalifikacji
  • umiejętność współpracy z zespołem
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • mile widziane kurs biegłego rewidenta
  • mile widziana znajomość MSR/KSR (Międzynarodowe/Krajowe Standardy Rachunkowości)
  • mile widziane uprawnienia Ministerstwa Finansów do prowadzenia ksiąg rachunkowych

Oferta:
  • pracę  w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • w perspektywie zatrudnienie stałe
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w firmie produkcyjnej
  • terminową wypłatę wynagrodzenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)