Księgowa – praca dla osoby niepełnosprawnej

Kancelaria Podatkowo- Rachunkowa

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania osoby zatrudnionej :
- księgowanie dokumentów (uproszczona i pełna księgowość)
- sporządzanie deklaracji podatkowych
- analiza oraz uzgadnianie kont księgowych
- udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku
- udział w czynnościach związanych ze sporządzaniem rocznych sprawozdań finansowych
- obsługa kadrowo-płacowa pracowników w zakresie umów o pracę, umów zleceń , umów o dzieło
- prowadzenie dokumentacji księgowej klientów Kancelarii

Wymagania

• Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku księgowa/księgowy
• Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, prawa podatkowego oraz prawa pracy
• Wykształcenie kierunkowe - ekonomia, finanse, rachunkowość
• Praktyczna umiejętność sporządzania deklaracji CIT, PIT i VAT
• Dobra organizacja pracy oraz rzetelność i dokładność w wykonywaniu zadań
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Praktyczna znajomość pakietu MS Office, znajomość obsługi programów finansowo księgowych – preferowane: Rewizor GT, R2 księga, R2 płatnik , Płatnik

Prezentacja firmy

Kancelaria Podatkowo- Rachunkowa Agnieszka Kowalska świadczy usługi w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
1- 3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa