Citronex I Sp. z o.o.
Citronex to rodzinna firma powstała w 1988 roku. W przeciągu ostatnich lat od małego przedsiębiorstwa stała się prężnie rozwijającą firmą, zatrudniającą około 2000 pracowników. Obecnie odnosi sukcesy na rynku krajowym i międzynarodowym w sektorach: logistyki i importu bananów, produkcji i dystrybucji pomidorów, transportu i spedycji, myjni i serwisu samochodów ciężarowych, stacji paliw, hoteli, restauracji i supermarketów.
Do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Zgorzelec

Zadania:

  • praca na samodzielnym stanowisku,
  • księgowanie oraz tworzenie dokumentów finansowo-księgowych,
  • bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych,
  • rozliczanie i analiza kont rozrachunkowych,
  • uzgadnianie sald oraz wyjaśnianie różnic i niezgodności.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata na pełnej księgowości,
  • znajomość programu SYMFONIA,
  • dobra znajomość bieżących regulacji prawnych z zakresu rachunkowości i podatków,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu.