Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Księgowa/Księgowy

Miejsce pracy: Wrocław

OBOWIĄZKI

  • Dokumentowanie transakcji finansowych
  • Uzgadnianie kont
  • Procesowanie transakcji wewnętrznych
  • Wyjaśnianie rozbieżności na przypisanych kontach
  • Prawidłowe przetwarzanie i zapisywanie dzienników ksiąg na żądanie klientów, zgodnie z wewnętrznymi regulacjami firmy
  • Księgowanie aktyw trwałych
  • Księgowanie projektów
  • Kontrola księgi głównej i przeprowadzanie kontynuacji na otwartych pozycjach
  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych
  • Zamykanie okresów
  • Wspomaganie w rozwiązywaniu zapytań audytowych
  • Odpowiadanie na zapytania działu finansowego
  • Rozwiązywanie kwestii dotyczących księgi głównej
  • Inne, zlecone przez przełożonego

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Certyfikat księgowy (np. CIMA, ACCA) lub dążenie do osiągnięcia go będzie atutem
  • Doświadczenie w księgowości (preferowane w dziale RTR)
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość systemu SAP będzie atutem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność zarządzania czasem własnym i priorytetyzacji zadań
  • Umiejętność rozwiązywania problemów

NASZ KLIENT OFERUJE

  • Pracę w firmie o najwyższych korporacyjnych standardach
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Współpracę z międzynarodowym zespołem
  • Profesjonalne szkolenia oraz benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, konto emerytalne dofinansowane przez firmę, karta multisport)

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: ARTR/09/2016/WRC/DB
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.