Księgowa / Księgowy

Tax Care S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Tax Care S.A. - ogólnopolskie biuro rachunkowe, będące członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, oferujące stabilną pracę i bogaty pakiet szkoleń, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr ref: TC/K/WRO

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • Obsługę klientów w zakresie prowadzenia Księgi Przychodów i Rozchodów;
  • Tworzenie odpowiednich deklaracji PIT i VAT oraz pomoc w optymalizacji podatkowej prowadzonych firm;
  • Przygotowywanie zgłoszenia do ZUS;
  • Realizację zadań wyznaczonych przez przełożonego.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2 - letnie doświadczenie zawodowe w pracy na uproszczonej księgowości – najchętniej w biurze rachunkowym;
  • Praktyczna umiejętność tworzenia deklaracji PIT i VAT;
  • Znajomość aktualnych przepisów podatkowych ;
  • Wykształcenie minimum średnie kierunkowe ;
  • Znajomość MS Office (Excel, Word, Outlook) oraz znajomość programu Płatnik;
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Umiejętności komunikacyjne;
  • Dokładność i zaangażowanie;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do poziomu wiedzy i realizacji zadań);
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się organizacji - preferujemy awanse wewnętrzne;
  • Nowoczesne rozwiązania systemowe (np. praca na dokumentacji elektronicznej);
  • Profesjonalne szkolenia merytoryczne wraz z 4-stopniowym programem certyfikacji;
  • Partnerską kulturę firmy;
  • Pracę w młodym zespole;
  • Bogaty pakiet benefitów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV zawierające informacje, o których mowa w art. 22¹ § 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, że administratorem danych jest Tax Care SA z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Przedmiotowe dane przetwarzane są w celu niezbędnym do realizowanego procesu rekrutacyjnego oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy i nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Obowiązek ich podania wynika z przepisów Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.

Prezentacja firmy

TAX CARE S.A. jest pierwszą w Polsce firmą, tworzącą nową kategor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa