Opis stanowiska pracy

• wyłącznie praca przy kompleksowej obsłudze księgowej firm podlegających ustawie o rachunkowości (pełna księgowość)
• sporządzenie sprawozdań GUS, NBP, Intrastat, deklaracji oraz zeznań podatkowych
• aktywny udział w sporządzaniu raportów finansowych, sprawozdań finansowych, udzielenie Klientom informacji i wyjaśnień związanych z tymi raportami
• kontrola, analiza i uzgadnianie kont, w szczególności uzgadnianie kont ksiąg pomocniczych z kontami księgi głównej na zakończenie każdego miesiąca
• bieżące (codzienne) uzgadnianie należności i zobowiązań, wyjaśnianie płatności
• obsługiwanie pod nadzorem Głównego Księgowego kontroli podatkowych, oraz audytów sprawozdań finansowych
• obsługa księgowa firm z kapitałem zagranicznym,

Wymagania

• wykształcenie wyższe ekonomiczne
• co najmniej rok doświadczenia na stanowisku księgowym, lub bardzo dobre wyniki w okresie studiów z przedmiotów ścisłych i rachnkowości,
• na wybrane stanowiska, biegła znajomość j. angielskiego

Prezentacja firmy

Centrum Finansowo-Księgowe Ekkom Sp. z o.o. świadczy wielokrotnie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 300PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie uznaniowe i zadaniowe,
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa