Księgowa/Księgowy

ULTIMO S.A.

WROCŁAW, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • kompleksową obsługę księgową i podatkową dla wszystkich spółek w ramach Grupy ULTIMO
  • prowadzenie nadzoru nad kompletnością i rzetelnością dokumentów księgowych
  • samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych wg polskich standardów rachunkowości
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT) oraz innych rozliczeń z tytułów publicznoprawnych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • współpraca przy sporządzaniu skonsolidowanego sprawozdania finansowego dla Grupy ULTIMO, wg MSSF
  • sporządzanie raportów i sprawozdań na potrzeby Zarządu oraz innych instytucji zewnętrznych

Wymagania

Wymagania jakie stawiamy wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: ekonomia
  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, głównie EXCEL i WORD (warunek konieczny)
  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych, w tym umiejętność sporządzenia Rachunku Przepływów Pieniężnych
  • doświadczenie w sporządzaniu skonsolidowanych sprawozdań finansowych
  • doświadczenie w pracy z systemem Microsoft Dynamics NAV oraz znajomość MSSF będzie dodatkowym atutem
  • systematyczność, dokładność, terminowość i odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • samodzielność i zaangażowanie

Proponujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjny system wynagradzania
  • możliwość pracy w kilkuosobowym zespole pod nadzorem Głównej Księgowej
  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach
  • wiele wyzwań wspierających rozwój zawodowy
  • profesjonalne środowisko pracy
  • możliwość udziału w lektoratach z języka angielskiego
  • pakiet pozafinansowych świadczeń (opieka medyczna, karta MultiSport, program motywacyjny z nagrodami Planeta ULTIMO)

Prezentacja firmy

Grupa ULTIMO należy do liderów rynku zarządzania wierzytelnościami w Pol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa