Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z kapitałem zagranicznym, poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Wrocław

Praca pod nadzorem głównego księgowego:

Obowiązki:

  • Dekretowanie dokumentów księgowych

  • Weryfikacja oraz wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu

  • Sporządzanie sprawozdań i analiz

  • Bieżące analizowanie i uzgadnianie kont księgowych

  • Wykonywanie oraz księgowanie przelewów bankowych

  • Dodatkowe prace administracyjne.

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub włoskiego

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Doświadczenie w pracy na danym stanowisku, min 2 lata,

  • Doświadczenie w rozliczaniu przedsiębiorstw produkcyjnych,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, programów księgowych,

  • Praktyczna znajomość przepisów VAT, CIT,

  • Znajomość sprawozdań finansowych oraz statystycznych do GUS, NBP itp.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Kultura osobista we współpracy w zespole oraz kontakcie z klientami

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych w obrocie z zagranicą
  • Praktyczna znajomość zasad ewidencji środków trwałych

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa