Księgowa / księgowy

Usługi Dźwigowe

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Szczurowski (www.uslugi-dzwigowe.net) poszukuje technika - ekonomistę.

Zajmujemy się wynajmem dźwigów samojezdnych, samochodów ciężarowych z HDS i wynajmem podnośników koszowych.

Oferujemy:
- ubezpieczenie grupowe w PZU,
- stabilne zatrudnienie,
- prace w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- w biurze do dyspozycji kuchnia, jadalnia,
- pracę w dobrej atmosferze

Zakres obowiązków:
- obsługa dokumentacji administracyjno-biurowej
- kompletowanie i przygotowanie dokumentacji sprzedaży i zakupów do księgowości (programu do zarządzania dokumentami Maciosoft)
- ewidencja wynajętych maszyn i urządzeń
- ewidencja czasu pracy pracowników
- korespondencja firmowa i i sporządzanie dokumentów
- praca w godzinach

Wymagania

Wymagania :
Wykształcenie min. średnie
Obsługa pakietu Office: dobra znajomość Word, Excel, Outlook
Samodzielność, sumienność i terminowość
Odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

Prezentacja firmy

Szczurowski - wynajem dźwigów i samochodów HDS<br/><br/>Firma \"S... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa