Księgowa / Ksiegowy

Baltona S.A.

Warszawa, mazowieckie

Warszawa

Grupa Baltona jest operatorem sklepów Duty Free, kawiarni oraz restauracji zlokalizowanych w prestiżowych miejscach takich jak Porty lotnicze. To właśnie w sklepach Baltony kupujesz swoje ulubione perfumy lub inne towary wolnocłowe wylatując na wymarzone wakacje, a w naszych kawiarniach delektujesz się pyszną kawą czekając na wejście do samolotu.

Do naszej centrali poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów zakupu towarów od dostawców krajowych i zagranicznych
  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów faktur kosztowych
  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów i przychodów
  • Kontrola i analiza kont księgowych
  • Aktywny udział w księgowym zamknięciu miesiąca

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane w zakresie rachunkowości)
  • 2 letnie doświadczenie w pracy w księgowości
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • Znajomość zagadnień z zakresu środków trwałych i wynagrodzeń
  • Mile widziana znajomość programu CDN XL lub CDN Optima

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet benefitów płacowych i pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie multisport oraz ubezpieczenia na życie i inne)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.