Antal Finance & Accountancy
Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Dekretacja i księgowanie wyciągów bankowych oraz faktur zakupu i sprzedaży
  • Rozliczanie kosztów samochodów służbowych
  • Rozliczanie różnic kursowych z tytułu płatności zagranicznych
  • Przygotowywanie płatności
  • Obsługa pożyczek
  • Uzgadnianie i kontrola sald
  • Ewidencja środków trwałych
  • Sporządzanie rozliczeń międzyokresowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min. 2 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość środowiska MS Office
  • Min. podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Znajomość ustawy o rachunkowości
  • Odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl