Opis stanowiska pracy

  • prowadzenie księgowości - Księgi rachunkowe
  • prowadzenie księgowości - PKPiR
  • sporządzanie raportów miesięcznych dla klientów
  • sporządzanie deklaracji podatkowych

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w księgowości
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • aktualna wiedza z zakresu obowiązujących przepisów podatkowych
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów księgowych (preferowane: Rewizor, Rachmistrz, Opitma)
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office (Word, Excel)
  • umiejętności analityczne
  • samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność

Prezentacja firmy

SUPPORT Biuro Rachunkowe prowadzi obsługę księgową i kadrowo-płac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa