Opis stanowiska pracy

Agencja Doradztwa Personalnego Personalis Sp. z o.o., realizuje procesy rekrutacyjne i outsourcing HR dla firm działających w Polsce i po za jej granicami. Swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami wspieramy pracodawców w zdobywaniu najcenniejszych talentów, oraz wspieramy pracowników w świadomym kształtowaniu ich kariery zawodowej. Specjalizujemy się głównie w rekrutacji na stanowiska specjalistyczne i managerskie

W ramach realizacji projektu rekrutacyjnego dla naszego Partnera OPTIMUM Tax Experts należącej do grupy OCG, poszukujemy do zespołu naszego zleceniodawcy osoby na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Opis stanowiska:

Klienci naszego Partnera to głównie Spółki kapitałowe, tym samym podmioty rozliczające się w oparciu o pełną księgowość. W ramach swojej działalności Grupa OCG w skład której wchodzi OPTIMUM Tax Experts prowadzi Centrum Obsługi Inwestorów, tym samym wśród klientów jest wielu cudzoziemców, którzy prowadzą lub zarządzają spółkami prawa polskiego.

W związku z rozwojem firmy nasz partner poszukuje osoby, która będzie współtworzyła firmę. Do głównych jej obowiązków będzie należało samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów Partnera oraz utrzymywania bezpośrednich kontaktów z klientami i organami skarbowymi, a także przygotowywanie raportów dla celów zarządczych, sporządzanie sprawozdań finansowych oraz sporządzanie innych sprawozdań wymaganych przepisami prawa.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg handlowych (preferowane doświadczenie w biurze rachunkowym) - warunek konieczny.
  • znajomość prawa podatkowego, bilansowego i ustawy o rachunkowości,
  • doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych - warunek konieczny,
  • znajomość programu ERP OPTIMA - Będzie dodatkowym atutem
  • znajomość j. rosyjskiego lub j. ukraińskiego w stopniu komunikatywnym – aplikacje osób znających wskazane języki będą rozpatrywane w pierwszej kolejności.

Narówni ważne jest dla nas doświadczenie zawodowe z wartościami, jakimi kieruje się człowiek w życiu zawodowym. Dlatego osoby które spełniają powyższe kryteria, a chcą dołączyć do naszego zespołu i wspólnie z nami wpływać na rozwój firmy i całej grupy powinny charakteryzować się następującymi cechami:

  • Proaktywność – inicjowanie działań i wychodzenie przed szereg, zgłaszanie pomysłów w celu ciągłego ulepszania i usprawniania firmy
  • Otwarty umysł – otwartość i pozytywne podejście do nowych sposobów myślenia i działania
  • Elastyczność w działaniu
  • Chęć przyjęcia odpowiedzialności za podejmowane decyzje
  • Umiejętność analizowania problemów z różnych perspektyw
  • Samodoskonalenie – ciągła edukacja, podnoszenie świadomości, podwyższanie kwalifikacji oraz poszerzanie horyzontów
  • Pokora i skromność
  • Honor i odpowiedzialność organizacyjna – podejmowanie decyzji każdorazowo z uwzględnieniem najlepszego interesu firmy, w celu budowania wartości firmy, czyli wspólnego dobrobytu wszystkich pracowników

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę.
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Lekcje języka ukraińskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez serwis.

Prezentacja firmy

\"Praca towarzyszy nam od zawsze\"<br/><br/>Agencja Doradztwa Per... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Bankowość