Księgowa/Księgowy

Assunto Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Rzeszów Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, międzynarodowego koncernu z branży transportowej szuka pracownika na stanowisko:

Obowiązki:

•       Sprawdzanie poprawność dokumentacji księgowej,

•       Przygotowanie danych do sprawozdań finansowych i innych wymaganych         dokumentów,

•       Weryfikacja, wystawianie oraz księgowanie faktur,

•       Lokowanie przychodzących monitów do odpowiednich faktur,

•       Przygotowanie i przetwarzanie płatności,

•       Raportowanie o zaległych płatnościach,

•       Dokonywanie zmian w systemie na danych i kontach,

•       Weryfikowanie historii konta oraz płatności Klienta,

•       Aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca,

•       Sporządzanie raportów wydatków, prowadzenie audytów,

•       Odpowiadanie na zapytania klientów dotyczące kwestii finansowych,

Wymagania

Oczekujemy:

       Minimum trzyletniego doświadczenie na stanowisku księgowym w firmie  transportowej

       Wykształcenia wyższego kierunkowego (mile widziane ekonomia, finanse i rachunkowość itp.),

       Komunikatywnej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

       Znajomości obsługi programów MS Office, w szczególności MS Excel,

       Komunikatywności, otwartości i umiejętności współpracy z zespołem,

Oferujemy:

       Umowę o pracę w prestiżowej firmie,

       Narzędzia niezbędne do pracy

       Atrakcyjne wynagrodzenie,

       Przyjazne środowisko pracy,

       Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w międzynarodowej organizacji.

Prezentacja firmy

Firma Assunto Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Analityka, Praca Administracja / Sekretariat