księgowa/księgowy - Grójec

Randstad Polska Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy zmotywowanej oraz nastawionej na rozwój osoby na stanowisko:

Nr ref.: 40484
Praca stała
Lokalizacja: Radom

Zakres obowiązków:
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • kontakty z instytucjami zewnętrznymi
  • księgowanie faktur, wyciągów bankowych, dokumentów kosztowych
  • współpraca z audytem wewnętrznym oraz zewnętrznym, przygotowywanie raportów
  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych wg określonych standardów
  • prowadzenie rejestru środków trwałych

Oczekiwania:
  • 1-3 lata doświadczenia w księgowości
  • wykształcenie finansowo-rachunkowe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość przepisów prawa podatkowego
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • mile widziany SAP

Oferta:
  • umowa na zastępstwo
  • bardzo bogaty i ciekawy pakiet benefitów
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • dodatkowe szkolenia
  • dogodny dojazd zapewniony przez firmę

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)