Księgowa / Księgowy

Mjn Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Co możemy Ci zaproponować:

  • stanowisko Księgowej/Księgowego w Dziale Pełnej Księgowości,
  • czerpanie i dzielenie się wiedzą w zespole specjalistów,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju,
  • różnorodne i urozmaicone zadania ustalane z Twoim przełożonym,
  • stabilną i długofalową współpracę oraz jasną ścieżkę kariery,
  • wynagrodzenie dopasowane do Twojej wiedzy i umiejętności,
  • wiosną i latem pracę na świeżym powietrzu w firmowym ogrodzie z pyszną kawą i ciastkami.

Czym konkretnie miałabyś/miałbyś się zajmować?

  • rzetelną obsługą naszych Klientów, którzy są dla nas bardzo ważni,
  • organizacją i kontrolą obiegu dokumentów księgowych,
  • wprowadzaniem, dekretowaniem i księgowaniem dokumentów księgowo-finansowych,
  • weryfikacją zapisów na kontach księgowych oraz uzgadnianiem sald kont księgowych,
  • ewidencją środków trwałych,
  • analizą rozrachunków, przygotowywaniem płatności,
  • sporządzaniem deklaracji podatkowych: VAT, CIT, PIT, JPK
  • bieżącą sprawozdawczością finansową dla US i GUS,
  • przygotowaniem podatkowego i bilansowego zamknięcia roku wraz ze sporządzeniem sprawozdań finansowych,
  • współpracą z instytucjami zewnętrznymi,

Co musi Cię wyróżniać:

  • NAJWAŻNIEJSZE jest byś lubiła/lubił siebie, to co robisz oraz ludzi, z którymi i dla których pracujesz,
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (dodatkowym atutem będzie praca w biurze rachunkowym),
  • wykształcenie kierunkowe o profilu rachunkowym lub księgowym,
  • znajomość programu Ms Office (zwłaszcza Excel),
  • dobra znajomość przepisów podatkowych (VAT, PIT, ZUS),
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie w wykonywane zadania, zarówno indywidualne, jak i zespołowe,
  • empatia i wrażliwość społeczna,
  • UŚMIECH i pozytywne nastawienie – dla Nas nie ma problemów, są wyzwania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Już w liceum marzyliśmy o firmie, która pomaga przedsiębiorstwom w prowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse