Księgowa / Księgowy

Tax Care S.A.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • obsługę klientów w zakresie prowadzenia Księgi Przychodów i Rozchodów;
  • tworzenie odpowiednich deklaracji PIT i VAT oraz pomoc w optymalizacji podatkowej prowadzonych firm;
  • przygotowywanie zgłoszenia do ZUS;
  • realizację zadań wyznaczonych przez przełożonego.

Nasze oczekiwania:

  • min. rok doświadczenia zawodowego w pracy na uproszczonej księgowości – najchętniej w biurze rachunkowym;
  • praktyczna umiejętność tworzenia deklaracji PIT i VAT;
  • bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów podatkowych ;
  • znajomość MS Office (Excel, Word, Outlook);
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • dokładność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • komfortowe warunki pracy w dogodnej lokalizacji;
  • partnerską kulturę firmy;
  • wsparcie w rozwoju zawodowym (systematyczne szkolenia merytoryczne oraz awanse wewnętrzne);
  • nowoczesne rozwiązania systemowe (np. praca na dokumentacji elektronicznej);
  • kartę MultiSport oraz prywatną opiekę medyczną.

Prezentacja firmy

TAX CARE S.A. jest pierwszą w Polsce firmą, tworzącą nową kategor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa