Księgowa/Księgowy

Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Opole, opolskie

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Opole

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Księgowanie zdarzeń gospodarczych zgodnie z ustawą o rachunkowości
  • Sporządzanie deklaracji VAT, CIT, podatek od nieruchomości
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i innych wymaganych rejestrów
  • Dekretowanie oraz księgowanie dokumentów
  • Przygotowanie sprawozdań finansowych
  • Kontrola dokumentacji pod względem rachunkowym i formalnym
  • Wykonywanie rozliczeń pracowniczych
  • Sporządzanie sprawozdawczości GUS, NBP i INTRASTAT
  • Wykonywanie przelewów bankowych, księgowanie wyciągów bankowych, fakturowanie
  • Samodzielne stanowisko

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – preferowane na stanowisku samodzielnej/go księgowej/go
  • Umiejętność wykonywania deklaracji VAT, CIT, podatek od nieruchomości
  • Znajomość systemów ERP
  • Wiedza z zakresu ustawy o rachunkowości i przepisów prawa podatkowego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność oraz odpowiedzialność
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego
  • Pracę w przyjaznym środowisku

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.