Opis stanowiska pracy

W związku ze stałym rozwojem naszej firmy, poszukujemy rzetelnych, ambitnych, kreatywnych osób do pracy w księgowości. Prosimy o kontakt osoby posiadające doświadczenie w dziedzinie księgowości przy obsłudze firm na książkach przychodów i rozchodów jak również przy księgach rachunkowych. Bardzo mile widziane doświadczenie pracy w biurach rachunkowych co będzie podstawowym atutem. Istnieje także możliwość odbycia praktyk studenckich. Doświadczenie zdobyte w naszej Kancelarii może zaowocować w późniejszej pracy zawodowej.

Co może należeć Twoich obowiązków:
• Prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,
• Prowadzenie ksiąg rachunkowych,
• ZUS – płatnik,
• Sprawna organizacja pracy,
• Miły kontakt z klientami.

Czego oczekujemy od Ciebie:
• Znajomość programów Optima, Płatnik,
• Umiejętność pracy zespołowej,
• Energii, samodzielności, kultury osobistej,
• Dobrej organizacji pracy,
• Doświadczenie pracy w biurze rachunkowym będzie podstawowym atutem

Co Tobie możemy zaoferować:
• Umowa o pracę na czas nieokreślony (po pierwszej umowie na czas określony),
• Bezpieczeństwo pracy i płacy (wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas na konto bankowe),
• Oficjalne wynagrodzenie i ubezpieczenie od pełnej kwoty na umowę o pracę,
• Możliwość dodatkowego ubezpieczenia się w zakładowym systemie ubezpieczeń,
• Nieustanną możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji,
• Możliwość oficjalnego dodatkowego wynagrodzenia za dodatkowa pracę, wiemy, że chcesz się rozwijać i zarabiać,
• Praca 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku, wszystkie weekendy wolne,
• Pracujesz na swoim własnym stanowisku pracy i od Ciebie zależy organizacja pracy i kontakt z firmami,
• Wsparcie techniczne, intelektualne, zawsze możesz liczyć na pomoc zespołu i współpracowników, pod względem informatycznym i księgowym,
• Tworzymy zespół kilkunastu osób, zawsze chętnych i gotowych do pomocy i rozwiązywania zagadnień księgowo-podatkowych,

Jeżeli uważasz, że to oferta dla Ciebie, jesteś ambitną, kreatywną i samodzielną osobą i masz doświadczenie pracy w księgowości to czekamy na Ciebie.

WAŻNE:
Osoby chętne na podjęcie współpracy proszone są o wysyłanie CV, zareklamuj siebie i swoje możliwości, napisz kilka słów o sobie. Z wybranymi osobami skontaktujemy się osobiście.
Jeżeli chcesz bliżej poznać naszą firmę zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.biuropatron.pl
Pozdrawiamy wszystkich zainteresowanych.

Prezentacja firmy

Kancelaria Podatkowa Patron już od 15 lat nieprzerwanie pomaga sw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa