Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma DWD System Sp. z o.o. Sp. K. z branży budowlanej, z siedzibą biura w Luboniu, poszukuje do działu księgowego kandydatki/-a na stanowisko:

Księgowa /-y

Miejsce pracy: Luboń

Podstawowy zakres obowiązków:

• Księgowanie operacji gospodarczych zgodnie z przepisami "Ustawy o rachunkowości",

• Księgowanie wyciągów bankowych, raportu kasowego,

• Księgowanie dokumentów sprzedaży,

• Księgowanie dokumentów zakupu,

• Kontrola rozrachunków z klientami,

• Analiza i uzgadnianie kont księgowych,

• Przygotowywanie raportów dotyczących środków pieniężnych i zobowiązań

• Przygotowywanie i wprowadzanie płatności bankowych w różnych walutach

• Współpraca z głównym księgowym.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, rachunkowość),

• Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

• Znajomość systemu STREAMSOFT PRESTIŻ będzie dodatkowym atutem,

• Znajomość systemów bankowych i doświadczenie w ich obsłudze,

• Praktyczna znajomość zasad rachunkowości,

• Ogólna znajomość prawa podatkowego, w szczególności VAT i CIT,

• Dobra organizacja pracy własnej,

• Odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, terminowość i sumienność,

• Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• pracę w młodym, profesjonalnym i odnoszącym sukcesy zespole,

• stabilne zatrudnienie,

• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

• niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji ( CV + list motywacyjny).

Firma zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami, jednocześnie gwarantując absolutną poufność procesu rekrutacyjnego. Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

GRUPA DWD - ekspert w zakresie produkcji, montażu oraz projekto... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse