Opis stanowiska pracy

LM Wind Power/ GE Renewable Energy biznes jest wiodącym światowym producentem łopat do turbin wiatrowych. Aktualnie w zakładzie w Łozienicy zatrudniamy ponad 700 osób i przygotowujemy się do rozbudowy zakładu, z uwagi na wdrożenie nowej technologii i produkcji jeszcze dłuższych łopat.

Zakres zadań:
- rejestracja faktur zakupowych
- miesieczna wycena należności i zobowiązań
- uzgodnienia kont firmowych
- rozliczanie rachunków podróży służbowych
- zarządzanie obiegiem dokumentacji

Wymagania

- doświadczenie w obszarze księgowosci
- komunikatywna znajomość j. angielskiego
- wiedza z zakresu księgowości i prawa podatkowego
- dobra organizacja pracy własnej

Prezentacja firmy

LM Wind Power będący częscią koncernu GE Renewable jest wiodącym światow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
• Kartę multisport • Prywatną opiekę medyczną Medicover • Dopłatę do posiłków w pracy - catering • Dopłatę do ubezpieczenia grupowego • Inne świadczenia z funduszu socjalnego
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa