Księgowa / Księgowy

Devire

Kraków, małopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Kraków

Naszym Klientem jest międzynarodowa grupa kapitałowa z branży budowalnej. W związku z rozwojem działalności poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Księgowości

Zakres obowiązków

  • Księgowanie i dekretacja faktur sprzedaży materiałów i usług
  • Prowadzenie gospodarki materiałowej (przejmowanie dekretów, uzgadnianie, księgowanie)
  • Inwentaryzacja (wydruk arkuszy, wprowadzenie i rozliczenie)
  • Sprawdzanie pod względem rachunkowym delegacji, rozliczeń zaliczek i ich księgowanie
  • Wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży pozostałej
  • Wystawianie i księgowanie faktur wewnętrznych
  • Uzgadnianie kont kontrahentów
  • Uzgadnianie stanów i obrotów na kontach 301 i 210
  • Uzgadnianie rejestru zakupów VAT
  • Wystawianie not memoriałowych
  • Odbiór zaświadczeń w Urzędzie Skarbowym i Urzędzie Miejskim

Oferta:

  • Umowa o pracę w stabilnej rosnącej grupie kapitałowej
  • Pakiet świadczeń dodatkowych ( premia roczna, opieka medyczna)
  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kompetencji

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe ( finanse księgowość)
  • Kilkuletnie doświadczenie w dziale księgowości – mile widziane w branży budowlanej lub w biurze rachunkowym
  • Skrupulatne i rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków, terminowość
  • Otwartość na współpracę w ramach organizacji oraz z kontrahentami
  • Wysokie zdolności komunikacji
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
Devire Devire Devire Devire