Księgowa/Księgowy

Miejsce pracy: Kraków, 30-150

Zakres Obowiązków:

  • Kontrola i dekretacja dokumentów księgowo-finansowych,
  • Wprowadzanie i księgowanie faktur zakupu, sprzedaży, dokumentów magazynowych, raportów kasowych,
  • Nadzór nad obiegiem i akceptacją faktur kosztowych
  • Rozliczanie należności i zobowiązań,
  • Nadzór nad terminowością spływu należności.

Wymagania:

  • Dobra znajomość prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości,
  • Mile widziane wykształcenie wyższe o profilu ekonomiczno-finansowym,
  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku księgowego,
  • Znajomość systemu Enova będzie dodatkowym atutem,
  • Komunikatywność,
  • Samodzielność,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Praktyczna znajomość zagadnień księgowych oraz podatkowych.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie,
  • Interesującą pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia doskonalące wiedzę i umiejętności zawodowe,
  • Zajęcia z języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przy pomocy przycisku Aplikuj.