Księgowa/Księgowy

Work Service

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania na stanowisku:

• Księgowanie faktur zakupu i ich kontrola – dotyczy faktur płatnych przelewem,

• Księgowanie dokumentów PS (polecenie księgowania szacunek) i ich kontrola,

• Nadzór nad ewidencjami przebiegu pojazdów,

• Księgowanie list płac

• Kontrola rozrachunków ( przegrupowanie w SAP)

• Przeprowadzenie miesięcznych kosztów CO ( controlingowych)

• Sporządzanie i terminowe przekazywanie informacji statystycznych oraz deklaracji do GUS, ARE

• Sporządzanie i terminowe przekazywanie deklaracji dot. Podatku od nieruchomości, podatku akcyzowego oraz deklaracji INTRASTAT, przygotowywanie i księgowanie innych deklaracji,

• Sporządzanie rejestrów VAT podatku należnego, kontrola prawidłowości naliczania VAT z bieżących dokumentów, uzgadnianie rejestrów VAT sprzedaży

• Sporządzanie rejestrów VAT podatku naliczonego, kontrola prawidłowości odliczania VAT z bieżących dokumentów, uzgadnianie rejestrów VAT zakupu

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia kierunkowego ( lub pokrewnego);

• min. 3-4 letniego doświadczenia w obszarze rachunkowości;

• umiejętności samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych;

• znajomości przepisów podatkowych i zasad rachunkowości;

• mile widziana znajomość języka angielskiego

• znajomość systemu SAP R/3;

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• pracę w pełnym wymiarze godzin;

• atrakcyjne wynagrodzenie;

• niezbędne narzędzia pracy;

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa