Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na oferowanym stanowisku odpowiedzialna będzie za współpracę z klientami spółki w zakresie usług doradczych oraz księgowych.
Zakres obowiązków:
1. Weryfikacja dokumentów księgowych;
2. Wprowadzanie operacji gospodarczych zarówno w księgach handlowych jak i w KPiR (programy:, mksiegowa, wfirma, Rewizor)
3. Sporządzanie sprawozdań finansowych;
4. Przygotowywanie informacji na temat sytuacji finansowej i raportów dla klientów oraz zarządu;
5. Bieżące doradztwo klientom w zakresie zarządzania finansami w przedsiębiorstwie;
6. Prowadzenie spraw kadrowych i płacowych klientów;
7. Prowadzenie spotkań z klientami

Wymagania

1. Doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych (min rok)
2. Doświadczenie w prowadzeniu spraw kadrowych i płacowych
3. Praktyczna znajomość narzędzi rachunkowości zarządczej
4. Komunikatywność, wysoka kultura osobista
5. Umiejętności pracy pod presją czasu i organizacji pracy

Prezentacja firmy

Primeline Finance to dynamicznie rozwijająca się firma oferująca usługi ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse