Księgowa / Księgowy

Val-Bud Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy rozwijającą się firma realizującą zadania z zakresu budownictwa kolejowego.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. pomorskie

Obowiązki:

- wprowadzanie danych do systemu księgowego,

- weryfikacja i księgowania dokumentów, paragonów

- weryfikacja, opisywanie i kierowanie faktur do płatności,

- dekretacja dokumentów,

- prace administracyjne związane z obiegiem dokumentów księgowych,

- pomoc w bieżących zadaniach działu księgowego,

- dbanie o poprawną archiwizację dokumentacji księgowej.

Profil kandydata:

- znajomość zasad księgowania,

- doświadczenie w dziale księgowości,

- dokładność, sumienność,

- chęć poszerzania wiedzy

- znajomość języka hiszpańskiego lub angielskiego będzie dużym atutem.

Oferujemy:

- pracę w rozwijającej się firmie,

- pracę na interesującym projekcie kolejowym,

- mozliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych nastepujacej klauzuli: "Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Rozwijająca się firma działająca na rynku budownictwa kolejowego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa