Dax Cosmetics Sp. z o.o.
Jedna z wiodących firm kosmetycznych w Polsce, część japońskiego koncernu Rohto Pharmaceuticals Group, specjalizująca się w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i ciała oraz preparatów do opalania poszukuje osoby na stanowisko:

Księgowa/Księgowy

Miejsce pracy: Duchnów, Brzeziny, Wiązowna, Mińsk Mazowiecki, Zakręt

Zadania:

  • ewidencja dokumentów finansowo-księgowych,
  • analiza rozrachunków z kontrahentami,
  • obsługa płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu bankowego,
  • ewidencja środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, ewentualnie studia w trakcie,
  • znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
  • udokumentowana, min. 2 letnia praktyka na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość programów komputerowych finansowo-księgowych (niezbędna znajomość MS Office),
  • znajomość języka angielskiego (komunikatywny)
  • znajomość programu klasy ERP (mile widziana znajomość obsługi systemu zintegrowanego Microsoft Dynamics NAV)
  • sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Prace w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji w swoim sektorze
  • Stabilne warunki zatrudnienia i opieka socjalna
  • Wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym
  • Pełną wyzwań ambitną pracy w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Umowę terminową na 12 miesięcy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.