Gi Group Sp. z o.o.

Księgowa/Księgowy

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska:

• Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
• Wprowadzanie i księgowanie dokumentów kosztowych oraz innych dokumentów, zgodnie z obowiązującymi przepisami
• Uzgadnianie kont rozrachunkowych
• Przygotowywanie analiz i raportów
• Współpraca z biurem rachunkowym w zakresie VAT i CIT
• Wsparcie w raportowaniu danych na potrzeby zamknięcia miesiąca i roku finansowego oraz na potrzeby sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse)
• Doświadczenie w obszarze księgowości min. 2 lata
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
• Praktyczna znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza programu Excel)
• Znajomość ERP Navision lub SAP będzie dodatkowym atutem
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Umiejętność pracy w zespole
• Sumienność, rzetelność

Oferujemy:

• Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Przyjazne środowisko pracy w międzynarodowym zespole (możliwość poszerzania swoich kompetencji językowych)
• Bogaty pakiet benefitów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.